Najlepsze gry na urządzenia mobilne

Lubisz grać w gry mobilne na swoim smartfonie? Koniecznie zapoznaj się z naszym zestawieniem!

 

Monument Valley 2

Za każdą grą komputerową stoi pewna historia. Są historie mniej lub bardziej interesujące. Jeśli chodzi o Monument Valley 2, można przytoczyć jako fakt następującą ciekawostkę: produkcja ta pojawiła się w obiegu bez żadnej zapowiedzi, bez żadnych strategii marketingowych, które mogłyby zwiększyć jej popularność i podwoić zyski ze sprzedaży. A jednak w krótkim czasie ta niezwykła gra podbiła serca graczy na całym świecie i jest dzisiaj jednym z najbardziej grywalnych tytułów. Monument Valley 2 jest kontynuacją poprzedniej części. To gra logiczna o bogatej oprawie wizualnej. Zasady są proste: trzeba tworzyć drogi z punktu startowego do celu. Na przeszkodzie stoją m. in. iluzje optyczne. Pewnym novum jest druga postać, w którą można się wcielić. Zagadki są przez to bardziej wymagające. Jeśli lubisz wyzwania i oczekujesz od gry rozrywki na najwyższym poziomie – jest to propozycja dla Ciebie.

 

Iron Marines

To bardzo ciekawa strategia czasu rzeczywistego. Gracz dowodzi oddziałem kosmicznych marines przy użyciu łatwego w obsłudze interfejsu dotykowego. Budowę własnej bazy zaczynamy od stawiania wieżyczek strażniczych na dostępnych polach. Kampania fabularna wciąga i motywuje do rozgrywki. Realia świata przedstawionego w Iron Marines przypominają pod niektórymi względami StarCraft'a, ale cartoonowa stylistyka nadaje inny klimat tej produkcji. Ciekawe i zróżnicowanie questy do wypełnienia stanowią o jej wysokich walorach rozrywkowych. Według recenzentów poczytnych czasopism komputerowych to jedna z najlepszych gier RTS na urządzenia mobilne.

 

Motorsport Manager Mobile 2

Motorsport Manager Mobile 2 to interesująca strategia, umożliwiająca kierowanie zespołem wyścigowym. Ponieważ autorzy nie wykupili licencji Formuły 1, ligi i teamy są fikcyjne. Nie jest to jednak poważny mankament. Rozgrywka polega na zatrudnianiu kierowców i techników, wdrażaniu technologicznych rozwiązań, projektowaniu maszyn itd. Istotne jest również opracowywanie taktyk wyścigowych. To gra niezwykle rozbudowana, która dostarczy Ci wielu godzin niezapomnianej rozrywki.

 

Mamy nadzieję, że trzy powyższe produkcje przypadną Wam do gustu i umilą niejeden wieczór.

 

Polecane

Technelogic.pl - Centrum nowych technologii